Hizmetlerimiz

Image

Ev - Konut İlaçlama

Evinizde herhangi bir zararlı şüphesi ile karşılaşırsanız, hemen Fin İlaçlama profesyonel ekibine haber verin. Keşiften uygulamaya, önleyici hizmetlere ve danışmanlığa kadar, sorun çözülene kadar yanınızda olacağız.

Daha Fazlası
Image

Kurumsal İlaçlama Hizmetleri

Çalışanların günlük rutinlerini etkilemeden sağlık bakanlığı onaylı ilaçlalar ve yöntemler kullanarak kokusuz işyeri ilaçlaması yapıyoruz.

Daha Fazlası
Image

Araç İlaçlama ve Dezenfeksiyon

Araçlarınızı haşerelerden arındırmanın ve hijyen standartlarınızı en üst seviyeye çıkarmanın en etkili yoluyla tanışın! Özel formülasyonlarımız ve uzman ekibimizle araçlarınıza sunduğumuz ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetleri, çevre dostudur.

Daha Fazlası
Image

Bahçe İlaçlama

Bahçe keyfini en üst seviyeye çıkarmak için bahçe haşereleriyle mücadeleyi biz profesyonellere bırakın. Bahçenizdeki haşere sorunlarına son vermek için Fin İlaçlama'ya başvurun. Bahçe ilaçlama hizmetlerimiz hakkında bilgi alın: 530 344 344 1

Daha Fazlası
Image

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Modern ULV (Ultra Low Volume) cihazları kullanarak virüs, bakteri, mantar gibi patojenlerin bulunabileceği ve ulaşılması zor alanlara dezenfektan uygulaması yapılmaktadır. Dezenfektanlar kokusuzdur.

Daha Fazlası
Image

İlaçlama Danışmanlık

Fin İlaçlama, uzman ilaçlama danışmanlarıyla işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. İlaçlama konusunda danışmanlık hizmeti almak için 530 344 344 1 numaralı telefonu arayın.

Daha Fazlası